Më afër se kurrë! Ja ku do t’i shohim Beyonce dhe Jay-Z 0 280Njoftimi i Beyonce në Instagram bëri zyrtar faktin se ajo dhe i shoqi do të rikthehen në skenë së bashku. E jo vetëm kaq, por tashmë do ti kemi më afër se kurrë, pasi çifti i famshëm do të performojnë për herë të parë edhe në Itali.

Turneu i ri botëror, “On The Run II”, parashikon disa koncerte live, ku përfshihen dy etapa italiane: 6 korrik në Stadiumin San Siro në Milano dhe më 8 korrik në Stadiumin Olimpico në Romë.

Kjo ësht ëhera e parë që Jay Z performon për herë të parë përpara fansave italianë, ndërsa diva e muzikës, Beyonce rikthehet pas dy vitesh, psi ka performuar në vitin 2016 në San Siro.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *