Më në fund e mësuam! E vërteta e lidhjes së Ilda Bejleri me deputetin e PD 0

Më në fund e morëm një përgjigje të drejtëpërdrejtë që duhet ta marrin si të mirëqënë që është e vërtetë.

Është përfolur kaq shumë për lidhjen e Ilda Bejlerit me deputetin e Partisë Demokratike, Klevis Balliu dhe për një kohë relativisht të gjatë, asnjëri prej tyre as nuk e mohonte dhe as nuk e pohonte. Pas pas disa muaj që qarkullon ky lajm, Klevisi ka pushuar të gjitha zërat. I ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News, deputeti i PD është shprehur se mes atyre lajmeve nuk ka asgjë të vërtetë, janë thjesht thashetheme. Ildën, ai shprehet se nuk e ka asgjë tjetër përveç se një mikeshë të mirë.

“Unë me Ildën jem miq, njihemi prej kohësh. Ato janë lajme të rreme. E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ka thyer dy-tre tabu në televizion, por nuk është ajo që raportohet”, është shprehur Klevisi.

E pra, ja që mes tyre nuk ka asgjë, të paktën kështu na thotë Klevisi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *