Të gjitha me vija këtë verë! 0 555Sido që të jenë, vija horizontale, vertikale, diagonale, nuk ka rëndësi, mjafton që protagoniste të jenë vijat. Sa i përkeyt ngjyrave vini në punë imagjinatën, mund të prdorni edhe versionin klasik bardhëezi, apo bardhëeblu, por edhe variantin shumëngjyrësh.

Në koleksionet e reja pranverë-verë, çdo gjë është me vija. Këpucët, shallet, aksesorët e vegjël, veshjet, mjafton të jenë me vija dhe do të jeni fashion.

Janë shumë të lehta për tu kombinuar, mund ti vishni sipas rastit, me çfarëdo lloj këpucësh, që nga atletet tek takat më të larta. Për të nxitur fantazinë, ju ftojmë të shihni fotot.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *