A e dini se cili VIP shqiptar mban kurorën e fotos më të pëlqyer në Instagram? 0 1061

Është komentuar shumë cila është fotoja më e pëlqyer në Instagram në të gjithë botën.Ishte në fillim Beyonce, e cila na prezantoi për herë të parë me binjakët e saj e ndërsa në vendin e dytë Cristiano Ronaldo, i cili po ashtu dha lajmin që ishte bërë baba për herë të katërt me një vajzë. Por më pas, pëlqimet e këtyre fotove u dukën hiç gjë kur Kylie solli në jetë vajzën e parë.

Pas një terri informativ dhe dileme nëse është apo jo shtatzënë, fotoja ku ylli i ‘Keeping Up With Kardashian’ shuajti çdo dyshim, u shndërrua me shpejtësinë e dritës në foton më të pëlqyer në historinë e Instagramit, madje ajo mban edhe vendin e dytë me një tjetër foto me vajzën e vogël, Stormi.

stormi webster 👼🏽

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Por e keni menduar se cila është fotoja shqiptare më e pëlqyer në Instagram? Na lejoni të themi se edhe në Shqipëri, fotoja më e pëlqyer është ajo e moderatorit Ermal Mamaqi i cili na dha lajmin e bukur se është bekuar përsëri nga Zoti, kësaj radhe me një vajzë.

Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë…😍😍😍

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Mesa duket lajme të tilla janë shumë të pëlqyera nga të gjithë njerëzit anë e mbanë botës dhe për këtë na vjen shumë mirë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *