Floriana Garo bëhet nënë për herë të parë, moderatorja na zbulon emrin e veçantë të vogëlushes 0 1323

Sot në ditën e verës, Floriana Garo na dha një lajm shumë të bukur: ajo është bërë nënë për herë të parë.Vajza e vogël ka ardhur në jetë dy ditë më parë, emri i së cilës është Adia. Lajmin e ka dhënë vetë Floriana nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku shkruan: Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta!

Floriana Garo është shkëputur prej pak kohësh nga bota e TV. Prej disa muajsh moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, ajo është zhvendosur në Zvicër ku po jeton me të fejuarin Enis Daci. Vetë bukuroshja nuk e ka përjashtuar mundësinë e rikthimit në ekran, ndonëse në një periudhë pak më afatgjatë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *