Kaney West në probleme serioze, akuzohet për vjedhje! 0 220Një situatë aspak e mirë për Kaney West. Këngëtari është në telashe serioze pasi është akuzuar për vjedhje nga aktori Shia LaBoeuf. Sipas aktorit, veshjet Yeez që Kaney ka nxjerrë në treg, janë të kopjuara nga ai.

“Kany u tregua shumë i sjellshëm me mamanë time në prapaskenë e një prej koncerteve të tij dhe si shenjë mirënjohje, i thash se mund të merrte si modele disa nga veshjet e mia, por ai i mori të gjitha. Në sfilatën e tij të fundit, ai kishte shumicën e rrobave të inspiruara nga unë, Kaney ka shumë gjëra që nuk i përkasin”, ka thënë aktori.

Ndonëse asnjëri prej tyre nuk i është drejtuar gjykatës, kjo nuk e bën më të lehtë problemin për Kaney, pasi këto akuza për vjedhje i kanë hapur telashe që tani këngëtarit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *