Kim Kardashian flet për herë të parë përse zgjodhi një nënë surrogate: mund të kisha vdekur 0

Kur Kim Kardashian njoftoi se do të bëhëj nënë për herë të tretë, por nga një nënë surrogate, të gjithë u çuditën. Disa menduan se ylli i ‘Keeping Up With Kardashian’ nuk dëshironte të humbte linjat e trupit dhe për të shmangur pikërisht zëra të tilla, Kim u shpreh se thjesht “nuk mundej” fizikisht, por pa dhënë asnjë shpjegim tjetër.

Shumë kohë më pas, ajo ka folur për herë të parë për arsyet që ia bënin të pamundur që ta mbante në bark fëmijën e saj dhe përse zgjodhi një nënë surrogate.

Baby Chicago

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

“Pas lindjes, plancenta duhet të dalë, por e imja ishte e mbërthyer. Kjo është një ndër arsyet përse gratë vdesin gjatë lindjes”, u shpreh ajo. Sa i përket surrugates, Kim nuk dëshiron që të quhet e tillë, pasi sipas saj, ajo thjesht ka mbajtur në bark fëmijën e saj dhe të Kanye.

“Nuk mund të quhet surrogate, sepse është krejtësisht ADN-ja ime dhe e Kanye. Një surrogate është kur përdorin spermën e burrit dhe vezën e zëvendësueses”, tregoi Kim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *