Me këtë fustan, vjehrra do t’ju adhurojë në ditën e fejesës…nëse e keni në plan 0 519

Ky është fustani i duhur që do t’ju bëjë të ndiheni si princeshë në fejesën tuaj…nëse e keni në plan. Ndoshta mund t’ju duket sikur e kemi thënë me kuptim figurativ që do dukeni si princeshë më këtë fustan, por jo.E kemi fjalën për fustanin që ka veshur Kate Middleton në fejesën me princ Harry-in. Atë mund ta gjeni në çdo dyqan, madje edhe në ngjyra të ndryshme. Elegant, shumë klas, aspak i ekzagjëruar dhe vjehrra juaj do të dashurohej plotësisht me ju.

Ju mund të mendoni me të drejtë, nisur nga fakti që është veshur nga Kate, por nuk është ashtu. Mund të bëhet i juaji për vetëm 140 $.

Si ju duket vajza?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *