Një foto gjigande e saj në hollin kryesor, brenda shtëpisë së artë të Adelina Tahirit

Duket se edhe për pak kohë, Adeina Tahiri do të jetë në qendër të vëmendjes. Pas fejesës, martesës, shtatzënisë, shpenzimeve të luksit, Adelina ka ndarë me në një moment teksa po pushonte në shtëpinë e saj të artë.



Ajo që bie në sy është është fotoja e madhe e saj me bashkëshortin, Serjozha Markov në holl, e ndërsa mobilimi është shumë elegant ku mbizotëron ngjyra e arit.

Bukuroshja pritet të bëhet nënë pas pak kohësh dhe sigurisht tani ka marrë një periudhë pushimi, për t’u qetësuar e për ta shijuar në maksimun këtë periudhë kaq të bukur. Çifti pritet të bëhet për herë të parë prindër me një djali.

It’s a BOY 🙂 👼🏼

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *