Supermodelja Gigi Hadid ndahet nga i dashuri 0 644

Zayn Maliki dhe e dashura e tij, supermodelja Gigi Hadid, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre e cila zgjati rreth dy vite.Është gazeta britanike “The Sun” ajo që shkruan se çifti që ishte afër fejesës dhe vendimin për ndarje e kanë marrë shkaku i orarit të ngjeshur që i bënte presion lidhjes së tyre.

Ata nuk janë më çift, por mbeten të afërm dhe përkrahës të njëri-tjetrit. Realiteti është se janë ndarë, pas shumë kohe së bashku”, ka thënë një person shumë i afërt i çifti për “The Sun”.

Zyan dhe Gigi ishin në një lidhje që prej vitit 2016 ndërkohë që dukeshin të lumtur në krahët e njëti- tjetrit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *