Zbuloni ngjyrën e duhur për muret e shtëpisë tuaj 0 901Pavarësisht nëse bëhet fjalë për një shtëpi të re, një shtëpi që duhet rinovuar apo thjeshtë për t’i dhënë një pamje të re mureve, ndeshemi gjithmonë me pyetjen: çfarë ngjyre t’i lyejmë muret? Çfarë kemi në mendje për dhomën e gjumit?

Po për dhomën e ndenjes do të ishte më mirë një ngjyrë e qartë uniformë apo duam të eksplorojmë kombinime të guximshme? Tashmë dihet se ngjyra e ambientit të shtëpisë ka një ndikim të rëndësishëm tek ne, prandaj zgjedhja duhet të shqyrtohet e të zgjidhet me kujdes.

Zakonisht preferohen ngjyra neutrale, në mënyrë që të jemi në gjendje të luajmë me pëlhurat dhe mobilet, për të pasur mundësi t’i japësh një rifreskim shtëpisë me një buxhet të vogël, por kush tha se nuk mund të guxojmë? Prandaj ja ku i keni disa sugjerime.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *