Blunt Cut, prerja e momentit e flokëve 0

Me ardhjen e pranverës dhe verës vijnë edhe tendencat e reja për modelet e flokëve, e nëse nuk keni vendosur ende, ju sugjerojmë blunt cut. Me shumë mundësi e kemi parë si modeli i zgjedhur i shumë personazheve të famshëm, prandaj nuk bëni keq të filloni ta mendoni seriozisht.

Është një prerje flokësh me linja të plota, e cila ribëhet me idenë një gërshëre të “shfrenuar” e të mprehtë, me një ndjenjë të ashpër dhe pak të përpunuar, me një pamje gjeometrike më të vendosur.

Nëse ende nuk jeni bindur, po ju tregojmë të gjitha ata që e kanë zgjedhur këtë model flokësh, hidhini një sy dhe vendosni me kujdes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *