Ish- bashkëshorti i Aniston në një lidhje me ish- shoqen e Selena Gomez, fansat: Ajo është e shëmtuar 0

Lajmi i ndarjes së Justin Theroux nga Jennifer Aniston pushtoi mediat në të gjithë botën, arseyja nuk u bë asnjëherë e ditur. Disa thonn shkak ishte largësia, e ndërsa disa të tjerë frika e Justin për një ribashkim të Aniston me Brad Pitt, pas ndarjes së këtij të fundit. Ditëve të fundit po qarkullojnë zëra se shkak ka qenë një “tradhti” e Justin.

Flitet se ky i fundit është në një lidhje me ish-mikeshën e ngushtë të Selena Gomez, Petra Collins. Aktori postoi një foto në Instagram së bashku me Petran, më 8 shkurt, një javë para se të konfirmonte ndarjen nga Jen. Thuhet se të dy kanë konsumuar shumë dreka dhe darka së bashku.

Në foto kanë ardhur dhjetëra komente që e krahasojnë Justin me Pitt, e ndërsa ka dhe nga ata që kanë shkruar se Petra nuk krahasohet me bukurinë e Aniston.

@adamselman 🐾💦🤫 takeover by @petrafcollins 🦄

A post shared by @ justintheroux on

Dyshimet për një tradhti u shtuan edhe më shumë kur u mësua se Selena e kishte hequr nga miqtë në Instagram Petran, pasi dihet që këngëtarja dhe Aniston janë mikesha me njëra tjetrën.

Një tradhti e dytë për Aniston…duhet të jetë më të vërtetë shkatërruese.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *