Mbesa e ish- presidentit shqiptar, tifoze e zjarrtë e Juventusit

Benaida Nishani, është një nga modelet më të njohura në Itali, ku ka pozuar për revista të ndryshme si modele, por tashmë ajo ka zbuluar edhe dicka tjetër për veten e saj.

Beniada e cila tashmë në vendin fqinj njihet me mbiemrin e saj Jakiç, ka treguar se ajo është një  tifoze e zjarrtë e skuadrës së futbollit,, Juventus dhe pasionin e saj për këtë skuadër futbolli e ka treguar edhe në një set fotografik për revistën “GQ”.

Bukuroshja bjonde është rritur në Itali dhe ka qenë pjesë e emisionit të famshëm “Le Iene”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *