Lori tregon si është njohur me Vis Bajraktarin: Vetëm ai më mbrojti

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari kanë kohë që janë së bashku, e trashëgimtarja e Top Medias ka qenë gjithnjë e rezervuar sa i përket lidhjes së tyre. E ndonëse të gjithë ishim kuriozë të dinim se si ja ka bërë Visi që i ka rrëmbyer zemrës një ndër vajzave më të lakmuara në vend, Lori thjeshtë ka heshtur, e kjo deri më sot.

E ftuar në emisionin radiofonik, “You and Me”, Lori na ka shuar kuriozitetin njëherë e mirë. E nëse mendoni se ka qenë një dashuri me shikim të parë, e keni gabim. Lori tregon se fillimisht janë dashur si njerëz, e më pas gjërat morën tjetër rrjedhë.

“Ne kemi bashkë 6 vjet e gjysmë. Jemi njohur në shkollë, nuk ishte dashuri me shikim të parë. U deshëm fillimisht si njerëz, pastaj si romantikë. Unë nuk bëj hapa të parë. E bëri ai. Kur shkova në shkollë për herë të parë, njerëzit mu turrën, kurse Visi më mbrojti. Me hodhi krahun si shok i mirë. U afrua me familjen time. Po për të nuk dua të flas, sepse dua të ecë vetë, më mjafton babi”, ka treguar Lori.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *