Pas ndarjes nga Brad, Angelina shfaq interes për një tjetër mashkull 0 895Ndarja nga aktori Brad Pitt nuk ka qenë aspak e lehtë Angelina Jolie dhe ajo e ka pranuar këtë qartazi në shumë intervista të dhëna. Tashmë kanë kaluar kohë dhe Angelina ka nisur të shohë jetën e saj dhe, jo vetëm kaq, por ka filluar të shfaqë interes për një tjetër mashkull.

Sipas medieve të huaja, aktorja ja ka vënë syrin aktorit Garrett Hedlund. Tabloidi amerikan “Radar”, citon një burim të afër të Angelinës, i cili thotë se ajo dhe aktori i ri, kan ëshkëmbyer disa mesazhe dhe se janë marrë vesh për një darkë intime, ndërsa shton se ka qenë Hedlund ai i cili ka marrë iniciativën i pari.

Ironikisht, roli i parë i Hedlundit ishte së bashku me Brad Pitt, me të cilin luajti në filmin Troja të vitit 2004. Personat e brendshëm pohojnë se shkëndijat e dashurisë mes tyre lindën gjatë xhirimeve të dramës “Unbroken”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *