Pranvera, ngjyra e preferuar jeshilja

Pranvera konsiderohet si stina ku natyra dhuron një spektakël ngjyrash e ku çdo gjë lulëzon e natyra kthehet në një kopsht magjik.Kur natyra shpërthen dhe moda i përgjigjet duke sjell këtë herë propozimet më të bukura që kemi parë në veshje.

Veshjet e sezonit të pranverës këtë herë sjellin gjithë ekosistemin natyror duke sjell një kopësht botanik në pamjen e çdo femre.

Protagoniste të pranverës nuk do të jenë vetëm lulet, por edhe printet e gjetheve e bimëve që do të na dhurojnë një look më të freskët dhe natyral.

Nga fustanet tek aksesorët, gardëroba jonë do t’i ngjajë një pylli të dendur bimësh e lulesh që duket se kanë inspiruar shumë stilistë për të krijuar veshje, këpucë, çanta lëkure të cilave duhet t’u hidhni patjetër një sy në galerinë më poshtë

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *