Ariana Fejzullahu viziton shtëpinë e Dilarës dhe Xhihanit në Turqi, nuk paska ndryshuar shumë 0 2030

E kemi adhuruar atë shtëpi sa herë që shihnin telenovelën turke ‘Fate të Kryqëzuara’.Një pamje perfekte nga deti, poshtë urës së Bosforit, një arredim perfekt. Duket se edhe Ariana Fjezullahu, bashkëshortja e Ermalit, e ka ndjekur këtë telenovelë, jo më kot gjatë vizitës së saj në Turqi ka bërë edhe një vizitë në shtëpinë e Dilarës dhe të Xhihanit. Bukuroshja ka postuar disa foto në rrjetet sociale dhe me sa mund të vëmë re shtëpia nuk ka ndryshuar shumë.

Ajo që nuk mund të mos linim pa komentuar është edhe pamja perfekte e Arianës, një kostum shumë i buku, zi me të bardhë kombinuar me një palë çizme të zeza të gjata dhe me një çantë të kuqe.

Fiks si një aktore turke apo jo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *