Luana tregon sa cm e ka belin: nuk e kishim menduar që do kishte këto përmasa

Është një ndër femrat e shoëbizit shqiptar e cila ka përmasa perfekte trupore.

Ndonëse është akuzuar gjithnjë që ka bërë ndërhyrje në trup, ka zmadhuar të pasmet, Luana Vjollca e ka mohuar të ketë bërë diçka të tillë. Ajo është shprehur se kohët e fundit ka shtuar në peshë. Megjithatë, beli i saj i hollë të gjithëve na ka bërë përshtypje dhe Luana është siguruar ta vërë në dukje në çdo dalje publike.

Por e dini se sa janë përmat e belit të saj? Bukuroshja ka postuar një foto në rrjetet sociale dhe na ka zbuluar se beli i saj është 58 cm.

‘Ky është beli im” shkruan Luana.

Masat e gjoksit, belit dhe të të  pasmeve duhet të jenë 99-63-91, për një femër me gjatësi 1. 68 cm…Luana ka një bel shumë më të theksuar.

Më perfekte se kaq nuk mund të ishte.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *