Me të qeshur, po Ledioni i hodhi një kunjë Ardit Gjebreas

Gara mes TV  duket se nuk ka mbetur thjesht aty, por është shtrirë edhe tek vetë modertorët. Ledioni njihet për natyrën e tij paksa provokuese dhe  në puntatën e kaluar të ‘The Voice Kids’, nuk ka nguruar që të hedhë kunja për Ardit Gjebrean.

Ky i fundit njihet për mënyrën e tij origjinale të të bëri publicitet, gjë të cilën ia ka vënë në dukje.

Anëtarja e jurisë, Miriami ndodhej në një situatë të vështirë pasi duhet të zgjidhte midis 3 konkurrentëve dhe për një moment ajo vuri duart në kokë. Aty ndërhyri Ledioni, i cili tha:  Po të dhemb koka Miriam? Në një tjetër emision do të të rekomandonin ndonjë ilaç për kokën tani…

Mendoni se Arditi do ia kthejë në të njëjtën mënyrë? Nuk besojmë…

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *