Selena Gomez shijon fundjavën pa Justin, njësoj sikur të ishte me të 0

Dyshimet për ribashkimin e tyre nisën nga një udhëtim me biçikletë.

Por tashmë që janë zgjedhur të bëjnë pak pushim, pasi familja e këngëtares nuk është dakord për rilidhjen e tyre, sërisht biçikleta është ajo që i bashkon. Pak ditë më parë Justin, e ndërta tani Selena ka zgjedhur që të kalojë kohën e lirë duke bërë xhiro me biçikletë. Edhe pse nuk janë bashkë, duket se dyshja e ka shijuar shumë këtë udhëtim si “dikur”.

Selena është fotografuar pasditen e djeshme në Studio City, Kaliforni, e buzëqeshur krah mikeshës së saj. E veshur shumë thjeshtë me një palë xhinse, T-shirt dhe altele të bardha, këngëtarja dukej shumë mirë.

Justin dhe Selena zgjidhën që të bënin një “pushim” në lidhjen e tyre, pasi familja e 25-vjeçaresh nuk ishte dakord për ribashkimin e tyre. Madje është përfolur se ajo nuk flet më familjarët e tyre, dyshime të cilat u shtuan kur zbuluam se Selena nuk e ndjek më në Instagram.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *