Kush është aktori që i ka rrëmbyer zemrën Angelina Jolie

Pas ndarjes nga Brad Pitt, Angelina Jolie kaloi një periudhë shumë të vështirë në jetën e saj, ndërkohë tashmë mediat bëjnë të ditur se aktorja bukuroshe është në një lidhje të re romantike.

Bëhet fjalë për aktorin 33-vjeçar, Garrett Hedlund. Disa burime shumë të afërta me aktoren Angelina Jolie thanë se ajo dhe Hedlund janë çifti perfekt.

“Fillimisht ata shkëmbyen ‘e-mail’-et me njëri-tjetrin më pas filluan të planifikonin një darkë. Garret po bën çdo lëvizje”, -tha njëri prej burimeve për ‘Radar Online’.Angelina është njohur për herë të parë me Garret gjatë xhirimeve të filmit “Unbroken” në vitin 2014, ku aktorja ishte regjizorja e filmit

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *