Inva Mula, si një franceze e lindur, detaji në veshjen e saj që s’ka munguar në asnjë puntatë

Prej disa javësh, në ekranin e TV Klan, ka nisur talent show ‘Virtuozët’ nën drejtimin e sopranos së njohur Inva Mula. Karriera e saj si soprano është e mbushur me suksese, por ajo na ka ‘çuditur’, në kontekstin pozitiv të fjalës, me mënyrën e prezantimin.

Inva e ka shprehur më herët që nuk është qëllimi i saj të ndryshojë profesion, por se prezantimi i vjen natyrshëm. Megjithatë, ajo që ka rënë në sy, në gjashtë puntatat e transmetuara deri më tani është veshja e saj. Inva ka zgjedhur të mos guxojë me ngjyrat, duke i qëndruar besnike të bardhës dhe të zezës.

Me një stil shumë klasik, elegant, si një franceze e lindur, Invën në rolin e moderatores e kemi parë të veshur vetëm vetëm me kë dy ngjyra.

Të shohim nëse do të guxojë në puntatat e ardhme, apo do të vazhdojë t’u qëndrojë besnike të bardhës dhe të zezës…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *