Julia Roberts rikthehet sërish 0

Ajo është një nga aktoret më të njohura të kinematografisisë ku mbahet mend për rolet e shumta nëpër filma, të cilat shpesh herë janë vlerësuar edhe me filma.

E kemi fjalën për Julia Roberts e cila prej disa kohësh nuk ishte parë në ndonjë film, tashmë bukuroshja do të rikthehet si protagoniste në një serial televiziv të realizuar nga “Amazone” në bashkëpunim me “Homecoming”.

Sipas mediave, seriali ku protagoniste do të jetë aktorja e famshme do të ketë dy sezone, dhe çdo puntatë do të zgjasë rreth 30 minuta.

Seriali, i prodhuar nga “Universal Cable Productions”, ka në qendër të tij historinë e një asistenteje të një strukture sekrete të qeverisë dhe një ushtari që dëshiron t’i rikthehet jetës normale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *