Gjithçka çfarë kishim ëndërruar, ja këpucët trend për këtë sezon 0

Këpuca e ëndrrave për çdo grua, ajo që ka zënë vend ne zemrën dhe imagjinatën tonë që nga fëmijëria, është pa dyshim ajo e Hirushes. E këndëshme, unike dhe e çmuar, sot është bërë realitet dhe, më në fund mund ta veshim atë si princesha të vërteta, por në një mënyrë më moderne.

Takë të lartë, reflektime të lehta, ngjyrat magjepsëse dhe joshëse, për t’u dukur të mrekullueshme gjatë ditës e natës, por edhe pas mesante. Kështu do të duken këpucët e këtij sezoni.

Një grua sensuale dhe me vetëbesim, këmba e së cilës nuk mund të vesh gjë tjetër, veç një këpuce elegante e të rafinuar, kët ëverë të gjatë e të nxehtë.

  

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *