Kate Middleton dhe veshja e saj e ndritshme, është pikërisht ajo që na duhet këto ditë të zymta 0

Është ftohtë e shi dhe duket se situata do të përkeqësohet edhe më tej në ditët në vazhdim, prandaj, përfundimisht Kate Middelton dhe veshja e saj e ndritshme mund t’i konsiderojmë si të vetmen gjë që i solli gëzim dhe ngjyra këtyre ditëve gri. E pranishme në një simpoziun të Fondacionit Mbretërorë mbi shëndetin mendorë të fëmijëve, Kate dukej një pranverë e tërë.

Dukesha e Kembrixhit, e cila pret të bëhet nënë për herë të tretë, kishte veshur një xhaketë ngjyrë të gjelbër, një fustan mbi gju, të së njëjtës ngjyrë, të cilat i kishte kombinuar me një pakë këpucë ngjyrë nude dhe një palë vathë jeshil.

Pse dimri nuk i vë veshin Kate, dhe të gjithë ne të tjerëve, e të na lerë rehatë njëherë e mirë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *