Pse Kanye West qëndron gjithmonë pas Kim Kardashian në foto?

Mund ta keni vënë re shpesh në fotot e Kim Kardashian dhe Kanye Ëest kanë të njëjtën pozë: reperi qëndron i “fshehur” pas saj.

Ekspertët e gjuhës së trupit, kanë studiuar fotot e çiftit të shumëkomentuar dhe sipas tyre, kjo mënyrë e të pozuarit tregon shumë për marrëdhënien e tyre. Sipas tyre, kjo vjen për një arsye. Kanye është tip më i ndrojtur, që nuk kërkon qendrën e vëmendjes dhe nisur nga kjo ai e “përdor” Kim si një pengesë.“Ai e bën këtë të mos tërheqë vëmendje dhe të gjithë të përqëndrohen të Kim. Kanye është një njeri i ndrojtur, i turpshëm dhe për këtë arsye ai “përdor” Kim të fshihet pas saj”, shprehen ekspertët.

Gjithashtu, ato kanë komentuar edhe mënyrë e të prekurit në publik të tyre. Kanye zgjedh që të prek të pasmet e saj në publik si një mënyrë për të treguar që ajo është vetëm e tij dhe buzëqeshja e Kim e konfirmon këtë gjë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *