Një vështrim plot dashuri, momentet më të bukura nga Harry dhe Meghan

Princ Harry dhe Meghan Markle jo vetëm që dashurohen, por duket se edhe e adhurojnë njëri-tjetrin, e kjo më së miri u pa edhe në daljen e tyre të fundit së bashku. Pas udhëtimeve të kohëve të fundit në Skoci dhe Uells, dyshja e shumë përfolur e momentit, bënë udhëtimin e tyre të parë zyrtar të përbashkët në Irlandën e Veriut të premten.

Ndalesa e tyre e parë ishte qendra e Eikon në Lisburn, e cila po organizonte një ngjarje për të festuar vitin e dytë të nismës Amazing the Space, një nismë për të rinjtë, për ndërtimin e së cilës po ndihmon dhe Princ Harry. E ndërsa Harry bisedonte me njerëzit, Meghan i hidhte atij vazhdimisht disa shikime plot adhurim. Të dy të dashuruarit ishin gjatë të gjithë kohës të buzëqeshur, ndërsa sytë e tyre lexonin vetëm lumturi.

Pas dërgimit të ftesave të tyre të dasmës këtë javë, çifti tashmë po numëron ditën deri në afrimin e datës së madhe, por kjo nuk do të thotë se detyrat e tyre mbretërore do të ngadalësohen. Vizita e tyre në Irlandën e Veriut më vonë do të pasohet edhe nga një vizitë në Bar Crown në Belfast, një udhëtim për të takuar sipërmarrësit e rinj dhe më në fund një turne në Titanik Belfast, një nga atraksionet kryesore turistike të qytetit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *