Si duken thonjtë në fillim të muajit dhe si duken në fund! Çdo vajzë e gjen veten në këto foto

Nëse jeni prirur që t’i hani thonjtë kur jeni nervoze apo e mërzitur, atëherë zgjidhja më e mirë është që t’i bëni thonjtë me xhel apo akrilik.

Mirëpo nga njëra anë duket si një shpëtim, si dhe për ta zhdukur këtë ves, por nga ana edhe të bërit thonjtë çdo muaj është një shkatërrim. Blogerja e bukurisë, Amelia Perrin, ka zgjedhur që të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram disa foto, përtej asaj çfarë jemi mësuar ne të shohim në rrjete sociale, aq më tepër nga në fashionblogere: si duken thonjtë kur akriliku ose xheli është hequr.


Padyshim çdo vajze e gjen veten në këto foto, apo jo? Sa herë mund të na ketë rastisur që thonjtë tonë të duken pikërisht kështu pasi kemi hequr xhelin? Shuumë herë, por është një e keqe e domosdoshme, këshqu që do vijojmë t’i bëjmë.

Si janë në fillim të muajit?

Si duken në fund…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *