Ylli madrilen bëhet baba për herë të tretë: vjen në jetë Alejandro 0

Kohët e fundit, fatmirësisht po dëgjojmë vetëm lajme të mira, ku kanë dominuar padyshim lajmet e shtatzënisë.

Së fundmi, është futbollisti i njohur Sergio Ramos i cili ka ndarë lajmin e bukur me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram, se është bërë baba për herë të tretë. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Sergio Ramos na ka prezantuar me djalin e sapoardhur në jetë, Alejandro.

“Jemi të lumtur t’ju njoftojmë se erdhi në jetë Alejandro, 3.1 kg. Të dua Pilar Rubio”, shkruan Ramos.

Sergio Ramos dhe Pilar Rubio janë bashkë që nga viti 2012 dhe kanë edhe dy djem të tjerë, Marco 2-vjeçar dhe Sergio Jr 3-vjeç.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *