Dëshironi një lëkurë të butë dhe me shkëlqim? Kjo është maska që duhet të bëni patjetër

Po kërkoni një maskë që te jetë e efektshme dhe me pak shpenzime?

Atëherë ne e kemi një zgjidhje. Ajo çfarë ju nevojitet është një kokërr vezë dhe pak mjaltë. Në një tas të vogël ose pjatë bashkoni këto dy përbërës dersa të krijohet një masë homogjene.Vendoseni masën e krijuar në formën e një masazhi dhe lëreni për 15-30 minuta. Më pas shpëlani fytyrën me ujë të vakët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *