Kaq shumë ide për të dekoruar ballkonin tuaj tani në pranverë!

Me ardhje e ditëve  të bukura të pranverës vjen edhe dëshira për të qëndruar sa më shumë jashtë mureve të shtëpisë, për të marrë frymë lirisht e për të shijuar ngrohtësinë e ëmbël të ditëve të para të kësaj stine. E pas një dimri të gjatë si ky i këtij viti, është e pamundur t’i rezistosh thirrjes së aromave e ngjyrave që na dhuron kjo stinë e bukur.

Kështu, një drekë apo një kafe, pirë në ballkonin e shtëpisë, në të cilin ndodhet një cep i vogël me lule shumëngjyrëshe dhe aromatike që rriten, duke lexuar një libër të mirë e duke e lënë vetën të përkëdhelesh nga rrezet e diellit, janë një mrekulli e këtyre ditëve.

Prandaj po ju japim një album të vogël me foto për të filluar të mendoni se si do ta aredoni këtë hapësirë të vogël tuajën në natyrë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *