Në dilemë se si t’i lyeni flokët këtë muaj? Këto janë 6 ngjyrat ‘in’ që sugjerojnë parukierët më të mirë në botë

Kanë kaluar vetëm 3 muaj nga viti 2018 dhe na janë prezantuar aq shumë ngjyra flokësh, saqë nuk i kemi parë për as 12 muajt që lamë pas.

Kështu që t’ju ndihmojmë ju për të qenë sa më trendy ne ju kemi sjellë 6 ngjyrat që do të dominojnë këtë vit. Ka ngjyra për guximtaret, ashtu sikurse edhe për ata që janë më klasike dhe nuk i pëlqejnë shumë ndryshimet.

Prandaj, vajza, këtë vit mjafton që të keni një nga këto ngjyra flokësh për të qenë “in”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *