The Weeknd një album dedikuar Bella Hadid dhe Selena Gomez…sapo na tha disa të fshehta 0

Ka pasur dy nga vajzat më të bukura dhe më të famshme në botë, këshu që patjetër The Weeknd ka disa gjëra për të na treguar lidhur me marrëdhënien e tij me Bella Hadid dhe Selena Gomez.

Me modelen 21 vjeçare ka qenë në një marrëdhënie rreth 2 vjeçare, ekzaktësisht nga fillimi i vitit 2015 deri në fund të 2016, e ndërsa lidhja me Selenën ka zgjatur me muaj, nga janari i 2017 deri në tetor të këtij viti. Thuhej se ndjenjat për Bella Hadid kanë ekzistuar gjithnjë tek këngëtari dhe në albumin e tij më të fundit, ‘My Dear Melancholy’ duket se ai është gati për një ribashkim me të.

Ja çfarë shkruan ai për Selena Gomez: Unë nuk dua të dëgjoj që ti po vuan/ Ti nuk po vuan më. Mendohet se kjo frazë ka të bëjë me operacionin e saj të transplantit të veshkës. Ai gjithashtu u referohet edhe spekulimeve për marrëdhënien e tyre: Ato thonë se dashuria jonë ishte vetëm një lojë/ Mua nuk më interesojnë se çfarë thonë.

Ndërkohë, në këngën “Wasted Times” ai thotë: ti ishe një kalorëse dhe kalërove si një kampione. Bella Hadid është e njohur për dashurinë e saj për kuajt, kështu që kjo frazë mendohet se i dedikohet asaj. Ndërkohë në frazën “edhe pse kalova kohë me dikë tjetër, ajo nuk ishte sa gjysma jote”, mendohet se i dedikohet Bellës. Pra zgjodhi modelen dhe jo Selenën.

Kënga “Call Out My Name” duket se është dedikim vetëm për Selenën. “Ne gjetëm njëri-tjetrin, të ndihmova që të merrje veten nga ndarja, ti më dhe rehati, por re pre e gabimit tënd.

Pritej kjo ‘hakmarrje’ nga The Wekknd…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *