Harrojini shapkat që keni pasur verën e kaluar, ky model do jetë “in” për këtë sezon 0

Mos mendoni se shapkat dolën nga moda. Nuk mund të gjeje qoftë edhe një vajzë që nuk kishte një palë të tilla. I mbani mend besoj.

Na lejoni që t’ju themi që këtë sezon diçka më e bukur po vjen. Xixa, xixa dhe vetëm xixa. Shapkat që do të jenë “in” për këtë seson janë të gjitha të shkëlqyeshme. Mund t’i gjeni në dy versione: ngjyrë rozë dhe argjendi. Ah, për ju që nuk ju pëlqejnë dhe aq shumë, keni një version të ngjashëm të tyre, por në formën e sandaleve.

Këtë verë do të shkëlqeni e tëra dhe nuk po e themi në kuptim të figurshëm. Kështu që vajza, përgatituni për të qenë vezulluese.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *