Për 1 Prill, gënjeshtrën më të bukur e ka bërë Beatrix Ramosaj, shakaja pa kripë që i bëri mamasë së saj 0

Nëse keni shpëtuar ende pa ndonjë gënjeshtër, atëherë jeni me fat.

Të gjithë kemi menduar që të bëjmë ndonjë shaka me të afërmit tonë, por duket se Beatrix Ramosaj, e paksa ekzagjëruar paksa. Bukuroshja i ka dërguar në Whatsapp nënës së saj një foto të një testi të shtatzënisë i cili ka dalë pozitiv. Mamaja e saj menjëherë se kujt i përket dhe komenti i saj më pas “jam keq” e ka bërë edhe më të vërtetë gënjeshtrën.

Mamaja menjëherë i ka kërkuar që të hap celularin, por më pas Trixa duke qenë se e pa se situata po bëhej shumë serioze, ia tregoi që ishe thjesht një shaka për ditën e gënjeshtrave. Fatmirësisht zgjati shumë pak. Do ishim shumë kureshtarë që të shihnim fytyrën e mamasë së Beatrixit kur ka parë mesazhin nga vajza e saj…ndonëse e mendojmë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *