Vajza, shkenca krijon mashkullin perfekt, a është ashtu siç ju e kishit menduar?

Sa herë mund ta kemi përmendur, sidomos ne vajzët që “kërkojmë djalin perfekt”.

Bukuria është relative, por të gjithë biem dakord që Brad Pitt apo Tom Cruise janë të “yje”. Nisur nga kjo, shkenca ka publikuar se si do të dukej djali perfekt në bazë të kërkesave të shumë vajzave të pyetur se si do të donte të ishte mashkulli i tyre ideal. Vajzat kanë zgjedhur:

Sytë e Brad Pitt

Hundën mashkullore të Jude Law’sBuzët si Harry Styles

Dhe rezultati është ky:

Ju pëlqen?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *