Në 1 prill, Kylie nuk gënjeu, por ndau me ne këtë portret të bukur familjar 0

Kylie Jenner është vendosur sërish në qendër të vëmendjes (gjithmonë e ka pasur, por kësaj here më shumë) për shkak se është bërë nënë për herë të parë. Pas u zhduk për 9 muaj me radhë nga rrjetet sociale, bukuroshja më në fund konfirmoi lajmin se është bërë nënë për herë të parë.

Sa i përket fotove të Stormit, nuk është kursyer aspak, por ka ndarë me ne foto nga më të ndryshmet, por të tërë famijen bashkë nuk e kishim parë deri më tani. Për bashkë, ylli i serialit ‘Keeping Up With Kardashian’ ka ndarë një video ku shfaqen të tre: Kylie, Stormi dhe Travis Scot më të lumtur se kurrë.

 

nothing like a mother’s love👶🏽💕

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on

 

Dad and Stormi! 4/1/18

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on

Nga video, duket se Stormi ka ndryshuar shumë dhe ka filluar t’i ngjajë më tepër babait të saj. Travis duhet të ndihet shumë mirë për këtë!

Sa kornizë e bukur familjare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *