Vajza, nëse do i dhuroni të dashurit një çantë si kjo, do ia ‘rrëmbeni’ zemrën përfundimisht! 0

Jemi ndalur që të flasim shumë për trendet e bukurisë për vajzat, por shumë pak për djemtë. Ndryshe nga vitet e kaluara, duket se djemtë sa vjen dhe po kujdesen edhe më shumë për veten e tyre, madje madje, ka raste kur ato konkurrojnë edhe vajzat.

Çanta është një aksesor shumë i rëndësishëm në pamjen e jashte, për këtë arsye duhet t’i kushtohet një vëmendje të madhe, për të përzgjedhur të duhurën. Më poshtë ne do t’ju sjellim disa modeleqë janë shumë “in” për këtë sezon.

Ah, një sekret të vogël për ju djema: vajzave u pëlqen shumë një djalë që mban në çantë, pasi i krijon imazhin e një personi intelektual dhe për më tepër është shumë intriguese për të mësuar se çfarë ai mbanë brenda saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *