Çfarë mund të bëni me pak mjaltë dhe lëng portokalli? Një maskë shumë të mirë për fytyrën tuaj 0 262

Vajza një lajm shumë i mirë.Ju mund të kujdeseni për lëkurën e fytyrës suaj duke shpenzuar shumë pak para, por edhe brenda një kohe shumë të shkurtër. Si do të thoni ju…ua tregojmë ne. Është shumë e thjeshtë. Ju nevojitet vetëm pak lëng portokalli dhe mjaltë. Në një tas të vogël bashkoni këto dy produkte me njëra-tjetrën dhe kaq. Përizijini mirë deri sa të krijohet një masë homogjene dhe aplikojeni në fytyrë! Lëreni të pushojnë për 15 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

Më e thjeshtë nga çfarë e kishit menduar apo jo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *