Photoshop, kirurgji apo efekt i Snapchat-it? Kendall Jenner duket kaq ndryshe! 0

Kur vjen puna tek familja Kardashian/ Jenner, Kendall është cilësuar si motra më “normale”.

Kur themi këtë e kemi fjalën që është më normale nga pamja e jashtme, nuk ka pësuar një transformim në fytyrë si motrat e tjera, me një trup me përmasa të një njeriu të zakonshëm, ka një profesion që i jep famë. Pra e kuptuat përse ne e cilësuam si normale. Por duhet se edhe Kendall Jenner po “infektohet” nga motrat e saj dhe ndërhyrjet në fytyrë sa vijnë dhe po bëhen më të dukshme.

Modelja bukuroshe ka postuar një foto në Snapchat dhe ndryshimi i saj ka çuditur fansat duke i vënë në dyshim është filter apo kirurgji plastike. Sytë e saj duken shumë të të mëdhenj, hunda e saj më e hollë dhe buzët më të fryra se normalisht.

Është photoshop, kirurgji apo efekt i Snapchat-it? Këtë nuk dimë ta themi, thjesht jemi të bindur se ajo duket shumë ndryshe!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *