Talenti i fshehur i këngëtares shqiptare: një piktore shumë e zonja 0

“It’s just me, my self and I”, ishte kjo kënga që e bëri shumë të famshme këngëtaren me origjinë shqiptare, Bebe Rexha. Sot ajo është një ndër emrat më me peshë në tregun ndërkombëtar muzikor, e cila numëron shumë hite dhe dhjetëra ose qindra koncerte nëpër botë.

Mirëpo përveç se ka shkëlqyer në muzikë, Bebe Rexha paska dhe një pasion të fshehtë që nuk e dinim deri më tani. Asaj i pëlqen shumë të pikturojë dhe pikturat e saj nuk janë në nivele amatoreske, por me të vërtetë shumë të bukura. Bebe ka publikuar disa foto në profilin e saj në Instagram një nga pikturat e saj. Nuk jemi profesionist të fushës, por nuk mund të mos e themi që kombinimi i ngjyrave, shkrirja e tyre me njëra tjetrën është shumë i bukur, ndonëse është paksa ë vështirë për ta kuptuar se çfarë do të thotë ajo pikturë.

Juve ju pëlqen?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *