Meqë sot është e diel, mos nguroni që të bëni këtë maskë për fytyrën tuaj!

Kur ju qeshni, disa rrudha shfaqen në zonën poshtë syve?

kur ngrini sytë, balli ka disa rrudha të shëmtuara? Ne e kemi zgjidhjen për ju. Një maskë me avokado, mjaltë dhe tërshërë është ajo çfarë ju nevojitet. Tingëllon si një mëngjes i bukur për në Instagram, por është gjithashtu edhe një maskë shumë e efektshme për të zhdukur rrudhat në fytyrën tuaj, që vijnë si pasojë e lëkurës së thatë.

Bashkojini këto tre produkte me njëra-tjetrën dhe masën e krijuar aplikojeni në fytyrë në formën e një masazhi. Ajo do e bëjë fytyrën tuaj të yndyrshme, por në masën e duhur.

Në këtë formë, rrudhat tuaja do të zhduken.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *