A e dinit? Aktori i ‘Portokalli’ do të bëhet së shpejti baba për herë të dytë

Nuk mund të mos themi se një foto e tillë na çuditi paksa. Aktori i ‘Portokallisë’, Marin Orhanasi  ka ndarë me ne lajmin e bukur se së shpejti do të bëhet baba për herë të dytë. Por nuk është nga ato fotografi thjesht të çiftit, ku shfaqen të lumtur, të buzëqeshur krah njëri-tjetrit, apo që mbajnë një eko në duar! Barku i Dorinës na tregon se kanë mbetur edhe shumë pak muaj që bebi të vijë në jetë.

Marini nuk është treguar i kursyer, ai na ka zbuluar edhe gjininë e bebes. “Jemi dy çuna, së shpejti do jemi tre”, shkruan ai bashkangjitur fotos së ëmbël ku ai dhe Maidi po i puthin barkun Dorinës.  Pra është djalë!

Marini dhe Dorina, janë bashkë prej disa vitesh. Ata kanë edhe një edhe djalë të quajtur Maid.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *