20 sandalet që do të dëshironi të shpenzoni rrogën e radhës 0 788

Numërimi mbrapsht për stinën e verës ka filluar zyrtarisht dhe femrat janë gati të nxjerrin nga garderoba takat dhe sandalet fine të sezonit. Ka një gamë zgjedhjesh për trendet e sandaleve për sezonin e pranverës dhe të verës këtë vit.Stilistët si gjithmonë, mendojnë për të gjitha stilet e ndryshme të pëlqyera nga gjinia femërore, duke sjellë risitë e këtij viti. Ajo çfarë vihet re tek modelet e reja të sandaleve, janë ngjyrat e çelëta pastel si dhe ato të forta elektrike.

Me lidhëse ose jo, të sheshta apo me taka, fine ose sportive, ju premtojmë që nëse merrni në konsideratë listën që do t’ju parashtrojmë, do të shkëlqeni çdo ditë, qoftë në zyrë, në shkollë, në bar, apo në klub.

Raye Kepner

Mansur Gavriel

Tibi

Maryam Nassir Zadeh

Sam Edelman

Splendid

Flamingos

Schutz

Jacquemus

Gabriela Hearst

J. Crew

RAYE

Chloe

No. 21

Stylebop

Topshop

Nine West

Topshop

Senso

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *