Turjan Hyska largohet nga ‘Vizion Plus’? Moderatori tregon si qëndron e vërteta

E njohim të gjithë si djali i ‘Vizion Plus’ dhe lajmi se ai do të largohej nga ekrani ku ishte rritur profesionalisht, të gjithëve na bëri habi. Me mbylljen e emisionit ‘Oktapod’, u përfol se Turjan Hyska do të largohej nga ‘Vizion Plus’ drejt ‘Klan Plus’, aty ku do të nisë një emision pak a shumë të ngjashëm, por duket se asgjë këtu nuk është e vërtetë.Vetë moderatori, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka konfirmuar se ky nuk është aspak një lajm i vërtëtë! Ai do të vijojë të qëndrojë në ekranin e ‘Vizion Plus’ ku po përgatitet për projektet e tij më të reja, e ndërkohë që vijon të moderojë emisionin “Tornado me para”.

Kur një lajm i tillë u përhap me shpejtësi, pa dyshim të gjithë filluam të mendojmë edhe për Orinda Hutën duke e vënë në dyshim pozicionin e saj..siç ndodhi edhe me Luanën kur mësuam se Marina do të largohej në TV Klan. Por asgjë nuk është e vërtetë! Turi do vijojë të qëndrojë në Vizion Plus, aty ku jemi mësuar ta shohim prej kaq shumë vitesh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *