Çfarë të veshim në zyrë në stinën e pranverës? 0 692

Me temperaturat që po fillojnë të rriten, është koha që të rifreskojmë garderobën tonë për stinën e pranverës. Dhe ku të fillosh më mirë se tek ajo çfarë ti do të veshësh në zyre? Gjallëroje zyrën me një frymë të re të freskët me veshje të celëta, pranverore, të cilat do t’ju bëjnë të ndiheni të frymëzuar. Nga xhaketat të kombinuara me rrip, te pantallonat me lule, ngjyrat e pastelit dhe akoma më tej – ja se si Revista Bordo ju sugjeron të visheni në punë këtë sezon.1- Vër rrip rreth belit

2- Hidh krahëve një pardesy

3- Vish një fustan-këmishë

4- Përdorni fuqinë e luleve

5- Jepi dhe një mundësi xhaketave të shkurtra

6- Përdor elemente mashkullore

7- Pantallona, të lutem

8- Kostume dhe çizme

9- Sille ti pranverën

10- Përdor ngjyrën e bardhë

11- Karamelizohu

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *