Pas zërave për tradhti, Khloe vendos!

Mamaja e re Khloe Kardashian është gati të ecë para dhe ta kalojë skandalin e tradhtisë së Tristan Thompson! Mesa duket, pavarësisht pamjeve të Tristan me një numër të konsiderueshëm femrash, People raporton se ajo e ka hedhur mbrapa krahëve tashmë këtë tradhti.

“Ajo është kaq e lumtur që vajza e saj më në fund lindi dhe është e madhe, e fortë, e shëndetshme dhe e bukur, sa nuk i intereson më për thashethemet që qarkullojne,” thotë një burim. “Ajo nuk është as me nerva me Tristan tani.”

Pra, a do të kthehet çdo gjë si më parë? “Pak a shumë.”

“Pak a shumë ajo e ka falur tashme,” konfirmon burimi. “Ajo është e rrethuar nga një fllucke dashurie, paqeje dhe lumturie tani dhe çdo gje që ndodhi me Tristan flitet më pak si tradhti dhe më shumë si diçka rastësore për të cilën fajin e ka alkoli, e cila nuk ka vlerë pasi më shumë ishte puthje. Fajin poi a hedh të gjithin vajzave që po përpiqeshin ta fusnin në kurth mashkullin e saj. Ajo thotë së të gjithë duhet të ecin para.”

Tingëllon mirë, por People gjithashtu raporton se Khloe do të fluturojë drejt Los Angelos me një avion privat, duke i ndryshuar planet e saj të mëparshme për tu strehuar ne Cleveland.

“Qëllimi është ta cojne Khloe atje sa më shpejt të munden, pa rrezikuar sigurinë e vajzës pasi të mbërrijnë,” një burim thotë. “Khloe thjesht do të shkojë në shtëpi.”

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *