10 dhurata që do t’ia bëjnë ditën më të bukur mamasë tuaj 0

Mamaja juaj është më e mira! Nuk ka asnjë arsye se pse dita e vetme që ju t’i dhuroni diçka, të jetë dita e nënës. Tregojini sesa e veçantë është dhe sa e rëndësishme është për ju, duke i dhuruar gjëra me stil, praktike, të cilat ajo do t’i adhurojë, me doemos. Revista Bordo ju jep një listë me sugjerime për dhuratat që mund t’i bëni.

1-

Printed Wallet, MANGO, $20

2-

Guilded Muse Collection Candle, CAPRI BLUE (Available at Nordstrom), $39

3-

Nutritious Set, ESTÉE LAUDER (Available at Nordstrom), $95

4-

Stradivarius Stud Detail Buckle Belt, ASOS, $16

5-

Open-Front Duster Cardigan, THALIA SODI (Available at Macy’s), $60

6-

Aira Knit Slipper, UGG, $110

7-

Ceramic Vase with Painted Dotted Lines, ZARA HOME, $70

8-

Boulevard Leather Strap Watch, MVMT (Available at Nordstrom), $115

9-

Box of Style, THE ZOE REPORT, $100 a season

10-

Wine Chilling Wands, Set of 2, WILLIAMS SONOMA, $40

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *