7 modele të reja të rrobave të banjës për një look si perëndeshë 0

Sfilatat na paralajmëruan se këtë sezon, gjithçka vërtitet rreth teminave, detajeve të shndritshme dhe modele të viteve ’80. Mundësitë e zgjedhjeve janë të larmishme, në varësi të formave trupore apo stilit që ju ndiqni. Më poshtë ju japim sugjerimet tona për atë çfarë duhet të vishni në plazh për të shkëlqyer.

1-

2-

3-

4-

5-

6-

7-

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *